Особистий кабінет

Кабель живлення USB to DC 5.5х2.5mm 12V

Кабель живлення USB – DC 5.5х2.5 мм 12В/9В-1A – ваш рятівник під час планових або аварійних відключень світла.

Просто підключіть цей кабель з одного боку до USB-роз’єму портативного джерела електроенергії (павербанка, портативної зарядної станції, ДБЖ тощо) та з іншого до пристрою, який бажаєте запитати за допомогою DC штекера.

Кабель працює практично від будь-якого павербанка, навіть від того, що не підтримує швидку зарядку, але має не меньше 10 Вт вихідної потужності на один роз’єм (для двох кабелів потрібно брати два павербанка). Все завдяки спеціальній технології, вбудованій у штекер, що автоматично підвищує напругу до 12 В або 9 В.

Таким чином, ви зможете продовжити роботу Wi-Fi роутера (якщо ваш провайдер продовжує постачання інтернету під час відключення світла) та конвертеру GPON або ввімкнути настільну лампу, не проґавити ранковий підйом від портативного будильника, очистити поверхні за допомогою ручного пилососа, зарядити ліхтарик чи прожектор, зробити каву в електротурці тощо.

Важливо! Необхідно вибирати кабель із характеристиками, що відповідають електротехнічним вимогам пристрою. Зазвичай, на пристрої біля роз’єму DC вказано допустиму вхідну напругу – Input, V (B).

Для живлення Wi-Fi роутера та конвертеру GPON необхідно придбати 2 кабелі живлення та 2 павербанки.

*Реальний вигляд кабелю може відрізнятись від зображення на сайті.

Характеристики:

– Тип: кабель
– Довжина: 1 метр
– Внутрішній діаметр роз’єму DC: 2.5 мм (сумісний з 2.1 мм)
– Зовнішній діаметр роз’єму DC: 5.5 мм
– Вхідна напруга: 5 В
– Вихідна напруга: 12 В / 9 В (автоматично)
– Сила електричного струму: 1 А

Кабель живлення USB to DC 5.5х2.5mm 12V
270 грн.