Особистий кабінет

ІНФОМІР

“Інфомір” – це оператор нового покоління в сфері надання телекомунікаційних послуг. Ми працюємо для більш ніж 15 тис. Абонентів Одеси протягом 16 років.

Сервіси, які ми надаємо:
– широкосмуговий Інтернет
– IP-телебачення
– Канали передачі даних (IP VPN)

Технології, що використовуються:
– GPON / FTTH («Оптоволокно в квартиру»)
– FTTB («Оптоволокно в будівлю»)
– PoE (Power over Ethernet)

СТАБІЛЬНІСТЬ

14 років на ринку телекомунікацій в м.Одеса

НАДІЙНІСТЬ

15 000 задоволених клієнтів постійно користуються нашими послугами

ЯКІСТЬ

100% якість. Підключення та супроводження клієнта

МІСІЯ

Місія компанії – максимальне задоволення потреб клієнтів за допомогою забезпечення надійними і стабільними телекомунікаційними послугами. Ми працюємо, щоб зробити Інфомір кращим оператором для своїх клієнтів.

Компанія “Інфомір” крім операторської діяльності займається розробкою нових і вдосконаленням вже існуючих технологій інтегруючи отримані рішення на власній мережі. Такий підхід дозволяє нашій компанії завжди бути на крок попереду і забезпечувати своїх абонентів послугами найвищої якості.

Для організації широкосмугового волоконно-оптичного доступу до NGN-мережі “Инфомир” в даний час використовується дві технології:

– «оптичне волокно до квартири» (GPON / FTTH);

– «оптичне волокно до будівлі» (FTTB);

Схема «оптичне волокно до квартири» має на увазі виділення персонального фізичного оптоволокна абоненту протягом усього лінії від станційного обладнання оператора до квартири або приватного будинку абонента. Даний спосіб підключення є найбільш надійним і престижним завдяки відсутності додаткових енергозалежних комутаторів на відрізку “оператор-абонент”. Цей спосіб є також і найбільш дорогим.

Згідно зі схемою «оптичне волокно до будівлі» оптичний кабель живить груповий комутатор, встановлений в кожному під’їзді багатоповерхового будинку. Для реалізації даного способу підключення компанія “Инфомир” застосовує сучасні 16-портові комутатори ESW16 з підтримкою технології PoE (Power over Ethernet – Електроживлення через Еthernet). Низький рівень споживання енергії дозволяє живити комутатори ESW16 прямо по кабелю “вита пара” від абонентського комутатора, вирішивши при цьому такі проблеми, як наявність електрики в будинкової мережі, необхідність в додатковому захисті від перепадів напруги і ін. Таким чином, абонент підключений до мережі на швидкості 100Мбіт / с і якість надання послуг нічим не відрізняється від технології GPON / FTTH.

Варто також відзначити, що всі магістральні лінії нашої мережі проходять в підземній кабельної каналізації, що захищає їх несприятливих погодних умов і фізичних ушкоджень.