Особистий кабінет

Джерело безперебійного живлення для роутера Telstream DC1018P

Портативний міні ДБЖ Telstream DC1018P просто незамінна річ для стабільної роботи Інтернету у вашому будинку за умов відключення електрики. ДБЖ Telstream DC1018P дозволяє одночасно запитати роутер і термінал ONU для забезпечення безперебійної роботи Інтернету, коли у вашому будинку відключилося електропостачання. Також в ДБЖ передбачено резервне живлення відеокамери (від 12В або через POE). Корпус ДБЖ дуже мініатюрний і при необхідності дозволяє його легко транспортувати поклавши в сумку або рюкзак.

Корпус ДБЖ виконаний із пластику чорного кольору. На лицьовій стороні розташовані індикатор заряду АКБ та кнопка керування живленням. На бічній панелі розташовані виходи DC з напругою 5В, 9В, 12В, вихід USB, два мережеві LAN-порти для інжекції живлення для відеокамери через вбудований PoE адаптер і роз’єм для підключення дроту до мережі 220В. Для пасивної вентиляції передбачено перфорацію на бічних панелях. «Серцем» міні ДБЖ є чотири вбудовані Li-ion акумулятори ємністю 2600мА. Завдяки їм ДБЖ швидко заряджається після повного розряду і має невелику вагу.

 

Наявність одразу трьох роз’ємів DC дозволяє при необхідності одночасно запитати одразу три пристрої. Порт USB дозволяє зарядити телефон або смартфон. Подача живлення через PoE інжектор передбачена у двох варіантах – біля LAN портів розташований перемикач 15В або 24В залежно від моделі камери, що використовується. Живлення ДБЖ передбачено від мережі 220В через вбудований імпульсний блок живлення з широким діапазоном вхідної напруги, що дозволяє працювати ДБЖ як блок живлення без переходу в режим роботи від АКБ як при суттєво зниженій напрузі, так і при підвищеній напрузі в мережі.

 

Час роботи при зникненні напруги в мережі від АКБ для підключених роутера та ONU-терміналу становить від 6 до 10 годин, залежно від їх ненажерливості. Час, необхідний для повної зарядки АКБ ДБЖ після повного розряду – не більше 3 годин.

 

ДБЖ працює в автоматичному режимі. За наявності напруги у мережі він виконує функцію блоку живлення, при зникненні напруги у мережі – перетворюється на режим резервного живлення. При відновленні подачі напруги в мережі він автоматично вмикається на зарядку вбудованих АКБ та живлення підключеного обладнання. Для запуску роботи вашої системи вам залишається лише через шнури DC-DC з комплекту постачання підключити до виходів з відповідною напругою роутер і термінал ONU.

5/9/12В, PoE, Li-ion 10400мА
1550 грн.
1300 грн.